Bejelentés



Dunaújvárosi kajak-kenu sport
Dunaferr SE Kajak-Kenu Szakosztály

MENÜ










2013.


- 2013. december 31. az év utolsó napja…

Az idei évet újra – immár hagyományként -, játékos edzéssel azaz focival fejeztük be. Pár napja a december végén szokatlanul enyhe időt kihasználva a nagyobb kenusok, kajakosok újra vízreszálltak kihasználva a nem mindennapi lehetőséget. Az időjárás ezen a napon sem tagadta meg önmagát, hiszen a mostanában már lassan megszokott ködös, nagy páratartalmú  levegőjével nem volt éppen a legideálisabb. Már az öltözöben is más volt a hangulat, mint a szokványos edzések előtt. A két kiskapura játszó csapat 10:00 órára összeállt és elkezdődött a mindenáron gólt szerezni játék, amelyben voltak szép megmozdulások, voltak látványos esések és voltak gólok is…, a vacak idő egyáltalán nem érdekelt senkit! A változatos összetételű csapatokban úgyanúgy küzdött a kicsi vagy a nagyobb kajakos ill. kenus, mint az edzők vagy a játékos kedvű szülők. A közel kétórás küzdelem végén kellemesen elfáradva egy – egy üdítő elfogyasztása után - mellyel egyben az új évet is köszöntöttük-; ért véget a kajak-kenu szakosztály 2013-as évi utolsó edzése.

Az itt készült képek az oldal alján található képgalériában nézhetők meg.

A fociról készült videót pedig itt nézhetitek meg:

„Szilveszteri foci – 2013.”

Boldog és még sikeresebb új esztendőt kívánunk szakosztályunk minden sportolójának, az edzőknek, a támogatóknak és a mindig segítőkész szülőknek!

 


- 2013. október 5-6. Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny - Sukoró

Eredmények:

K-1. női ifi 500m: 6. Pető Réka Dominika; 9. Kiss Roberta

C-1. ffi ifi 1000m: 3. Kovács Máté András

C-1. ffi ifi 2000m: 3. Kovács Máté András

K-1. női ifi 2000m: 2. Pető Réka Dominika; 3. Kiss Roberta

C-1. ffi serdülő 2000m: 15. Goldschmidt Bence

C-1. ffi kölyök IV. 2000m: 2. Slihoczki Ádám

K-1. női kölyök IV. 2000m: 16. Szundi Gabriella; 18. Hirsch Eszter

K-1. ffi kölyök III. 2000m: 24. Kiss Viktor

C-1. ffi kölyök III. 2000m: 18. Siska Dávid

K-1. női kölyök III. 2000m: 19. Makádi Nikolett

MK-1. ffi gyermek I. I.-döntő 2000m: 28. Sári Roland; 36. Kállai Soma

MK-1. ffi gyermek I. II.-döntő 2000m: 2. Gáspár Levente

MK-2. női gyermek II. 2000m: 3. Farkas Lilien – Csőregi Dorka

PC-2. ffi gyermek I. II. 2000m: 2. Pető Ákos Zsolt – Kollár Kristóf

MK-1. női gyermek II. 2000m: 6. Székely Dorka

MC-1. ffi gyermek I. II.-döntő 2000m: 11. Györki Máté Bálint; 13. Pálosi Marcell Kristóf

MK-1. női gyermek I. 2000m: 4. Szellák Szabina; 21. Boldis Csenge


 

- 2013. szeptember 21. Dunaferr Kupa

Dunaferr Kupa eredmények

C-1 férfi felnőtt 500 méter: 2. Náhlich Csaba

C-1 férfi ifi 500 méter: 3. Kovács Máté

C-1 férfi serdülő 500 méter: 1. Némedi Konrád; 5. Slihoczki Ádám

K-1 női serdülő 500 méter: 3. Pető Réka; 4. Kiss Roberta; 10. Zámbó Nikoletta

MK-1 férfi gyermek szabadidős 500 méter 2. döntő: 2. Koós Marcell (2004)

PC-2 gyermek szabadidős 500 méter: 2. Derzsy Dániel - Kovács Áron

K-1 férfi masters 200 méter: 4. Vedelek István

C-1 férfi felnőtt 200 méter: 2. Náhlich Csaba

MC-1 gyermek 3x200m váltó: 2. Kollár Kristóf – Pető Ákos - Győrki Máté

MK-1 férfi gyermek 3x200 méter váltó I.: 7. Szabó Bertold - Székely Bálint - Nyikos Dániel

MK-1 férfi gyermek 3x200 méter váltó II.: 5. Sári Roland - Kállai Soma - Gáspár Levente

MK-1 női gyermek 3x200 méter váltó: 1. Székely Dorka - Farkas Lilien - Szellák Szabina; 3. Boldis Csenge - Kiss Tímea - Csőregi Dorka

K-1 női kölyök 3x200 méter váltó: 2. Meizl Antónia - Szundi Gabriella - Makádi Nikolett

K-1 női serdülő 3×00 méter váltó: 2. Pető Réka-Kiss Roberta - Zámbó Nikoletta

MK-1 férfi gyermek I. évf. 2000 méter 1.: 5. Sári Roland; 9. Kállai Soma

MK-1 férfi gyermek I. évf. 2000 méter 2.: 2. Gáspár Levente

MC-1 férfi gyermek I-II. évf. 2000 méter: 2. Kollár Kristóf; 4. Pető Ákos; 12. Györki Máté; 13. Pálosi Kristóf

MK-2 férfi gyermek 2000 méter: 9. Székely Bálint - Szabó Bertold

MK-1 női gyermek I. évf. 2000 méter: 1. Szellák Szabina; 7.Boldis Csenge

MK-1 női gyermek II. évf. 2000 méter: 3. Székely Dorka; 11. Farkas Lilien

MK-2 női gyermek 2000 méter: 2. Boldis Csenge - Csőregi Dorka

K-1 férfi kölyök 2000 méter 1.: 21. Kiss Viktor

K-1 női kölyök 2000 méter: 8. Meizl Antónia; 9. Makádi Nikolett; 14. Szundi Gabriella; 16. Hirsch Eszter

C-1 kölyök 2000 méter: 2. Slihoczki Ádám; 20. Siska Dávid

K-1 női serdülő 2000méter: 2. Pető Réka; 6. Kiss Roberta; 8. Zámbó Nikoletta

C-1 serdülő 2000 méter 1.: 1. Némedi Konrád

C-1 ifi 2000 méter: 2. Kovács Máté

Dunaferr Kupa képek

Dunaferr Kupa - video

 


- 2013. szeptember 13-15. Olimpiai Reménységek Versenye  Helyszín: Racice

Eredmények:

C-1 1000 méter ('98-ban születettek): 1. Némedi Konrád

('96-ban születettek): 1. Hajdu Jonatán

C-2 1000 méter ('96-ban születettek): 1. Hajdu Jonatán - Balla Levente

C-4 1000 méter ('96-98): 1. Hajdu Jonatán - Horváth Ákos - Rum Richárd - Balla Levente

C-1 500 méter:

('96): 1. Hajdu Jonatán

('98): 1. Némedi Konrád

('97): B döntőben 1. Kovács Máté

C-1 200 méter

('96): 1. Hajdu Jonatán

('98): 3. Némedi Konrád

('97): B döntőben 4. Kovács Máté

 

 

- 2013. szeptember 6-8. Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokság - Szolnok

Eredmények:

C-1 férfi 1000 méter              9. Vass András

C-2 férfi 1000 méter              3. Vass András – Varga Dávid (GRABOPLAST Győr)

C-2 férfi 500 méter                2. Devecseri Ádám – Hajdu Jonatán

C-1 férfi 200 méter                7. Hajdu Jonatán

C-2 férfi 200 méter                4. Devecseri Ádám – Hajdu Jonatán

C-1 férfi 5000 méter              5. Devecseri Ádám

 

 

 

- 2013. augusztus 10-11. - Ifjúsági és U23 Gyorsasági Magyar Bajnokság Szolnok

A Dunaferr SE kajak-kenusainak eredményei:

Hajdu Jonatán:

C-1 férfi U23 200 méter        1. hely

C-1 férfi ifi 500 méter            1. hely

C-1 férfi ifi 1000 méter          3. hely

C-2 férfi ifi 1000 méter          1. hely (párja Balla Levente, GRABOPLAST Győr versenyző)

Kiss Balázs:

C-1 férfi ifi 1000 méter          1. hely

C-1 férfi ifi 4000 méter          1. hely

C-1 férfi ifi 200 méter            2. hely

C-1 férfi ifi 500 méter            3. hely

Horváth Máté Sebestyén:

C-1 férfi ifi 200 méter            1. hely

C-1 férfi ifi 500 méter            2. hely

C-1 férfi ifi 1000 méter          7. hely

C-1 férfi ifi 4000 méter          8. hely

Kovács Máté:

C-1 férfi ifi 4000 méter          3. hely

Náhlich Csaba:

C-1 férfi U23 4000 méter      15. hely

 

 

 

- 2013. augusztus 1-4. Ifjúsági és U23 Világbajnokság, Welland

Nyolc arany-, négy ezüst- és öt bronzéremmel zárta a magyar csapat az ifjúsági és U23-as világbajnokságot Wellandban. A Dunaferres Hajdu Jonatán kiváló teljesítménnyel előbb 1000m-en párosban, majd 200m-en egyesben is világbajnoki címet szerzett. Gratulálunk fantasztikus teljesítményéhez!!!

C-2. 1000m: 1. Hajdú Jonatán -  Khaut Kristóf 3:39.097

C-1. 200m: 1. Hajdú Jonatán (Magyarország) 39.903.


 

- 2013. augusztus 2-4. - Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny

Eredmények:

C-1 férfi serdülő VI. évf. 500 méter 2. Kovács Máté

9. Pintér Krisztián

C-1 férfi serdülő V. évf. 500 méter 1. Némedi Konrád

9. Goldschmidt Bence

K-2 női serdülő VI. évf. 500 méter 5. Pető Réka – Kiss Roberta

C-1 férfi serdülő VI. évf. 1000 méter 4. Kovács Máté

C-1 férfi serdülő V. évf. 1000 méter 1. Némedi Konrád

C-1 férfi kölyök IV. évf. 1000 méter 2. Slihoczki Ádám

K-1 női serdülő VI. évf. 1000 méter 3. Pető Réka

4. Kiss Roberta

C-1 férfi serdülő 200-2000 méter 1. Kovács Máté

2. Némedi Konrád

C-1 férfi serdülő VI. évf. 4000 méter 8. Kovács Máté

12. Pintér Krisztián

C-1 férfi serdülő V. évf. 4000 méter 3. Némedi Konrád

8. Goldschmidt Bence

17. Kollár Máté

K-1 női serdülő VI. évf. 4000 méter 3. Pető Réka

6. Kiss Roberta

22. Zámbó Nikoletta

26. Héder Flóra

C-1 férfi kölyök IV. évf. 4000 méter 4. Slihoczki Ádám

K-1 női kölyök IV. évf. 4000 méter 25. Meizl Antónia

29. Hirsch Eszter

C-1 férfi kölyök III. évf. 4000 méter 15. Siska Dávid

K-1 női kölyök III. évf. 4000 méter 10. Makádi Nikolett

K-1 férfi kölyök III. évf. 4000 méter 17. Kiss Viktor

MK-2 férfi gyermek II. évf. 2000 méter 27. Székely Bálint – Szabó Bertold

PC-2 férfi gyermek I-II. évf. 2000 méter 11. Derzsy Dániel – Györki Máté

MC-1 férfi gyermek I-II. évf. 2000 méter 3. Kollár Kristóf

7. Pető Ákos

MK-1 női gyermek II. évf. 2000 méter 12. Farkas Lilien

13. Székely Dorka

MK-1 női gyermek I. évf. 2000 méter 7. Szellák Szabina

34. Boldis Csenge

MK-1 férfi gyermek I. évf. 2000 méter (2002-ben szül.) 34. Sári Roland

MK-1 férfi gyermek I. évf. 2000 méter (2003-ban szül.) 3. Gáspár Levente

K-1 női kölyök III. évf. 3x200 méter váltó 7. Meizl Antónia–Makádi Nikolett–Hirsch Eszter

MK-1 vegyes gyermek II. évf. 4x500 méter váltó

3. Farkas Lilien – Székeky Dorka – Székely Bálint – Szabó Bertold

MK-1 vegyes gyermek I. évf. 4x500 méter váltó

3. Szellák Szabina – Boldis Csenge – Gáspár Levente – Sári Roland

 

 

- 2013. július 17-20.  II. Felnőtt Gyorsasági és Parakenu VB Válogató

Szegeden, 2013. július 17-20. között zajlott a verseny és a Dunaferr SE kenusai az alábbi eredményekkel büszkélkedhetnek:
C-1 férfi felnőtt 1000 méter: 9. Vass András
C-2 férfi felnőtt 200 méter: 4. Devecseri Ádám - Széles Gábor (Győr)
C-1 férfi felnőtt 500 méter: 8. Devecseri Ádám, 9. Vass András
C-2 férfi felnőtt 500 méter: 2. Devecseri Ádám - Széles Gábor (Győr)  7. Vass András - Náhlich Csaba

 

- 2013. július 13-14. - Masters Magyar Bajnokság - Szolnok

Eredmények:

 

K-1 200 méter korcsoportjában I. Jászainé Hajdu Rózsi

K-1 200 m. korcsoportjában II. Hubikné Tarján Éva

K-2 200 m Korcsoportban I. Jászainé – Hubikné

K-2 200m. mix kcs-ban II. Jászainé- Balogh István

K-2 200m. ffi. Kcs.-ban II. Balogh István- Kovács Antal VVSI

K-1 500 m I. Jászainé Hajdu Rózsi

K-2 500 m I. Jászainé – Hubikné

K-2 mix 500m. II. Balogh István- Hubikné

K-1 ffi 500m. III. Balogh István

C4. ffi masters 200m 60 – 64.: 1. Martinkó György-Foltán LászlóSchreiter László(Römi)-Szabó István(Csepel)

 

 

 


- 2013. június 27-30. Ifjúsági és U23 Gyorsasági Európa-bajnokság - Poznan

Kiválóan teljesített a két Dunaferres kenus: Hajdu Jonatán és Horváth Máté Sebestyén! GRATULÁLUNK !

Cikk a Dunaújvárosi Hírlapból

 

 


- 2013. június 22. Eszkimó-Indián Játékok - Sukoró

Június 22-én rendezte a Magyar Kajak-Kenu Szövetség Sukorón az Eszkimó-Indián Játékokat, ahol a 9-13 éves kajakosok és kenusok nem csupán a vízen, de a szárazföldön is összemérhették ügyességüket és tudásukat.
A versenyen ebben az esztendőben is négy számban: labdadobásban, húzódzkodásban, futásban és kajakozásban/kenuzásban vetélkedtek a legkisebbek.

Az egyes korosztályokban több tucatnyi nevezés érkezett, ezért a korcsoportokon belül 2-4 futamra osztották a gyermekeket, egy-egy mezőny 17-28 főből állt.

(0. kcs.: 2004-ben szül., 1. kcs.: 2003-2002-ben szül., 2. kcs. 2001-ben szül.)

A Dunaferr SE versenyzőinek eredményei:

(versenyszám, helyezés, név, zárójelben az indulók száma)

TC-4 0-2. kcs. 1. helyezett Pető Ákos - Pálosi Kristóf - Györki Máté - Kollár Kristóf (7)

MK-1 fiú 1. kcs. (2003-ban szül.) 2. helyezett Gáspár Levente (19)

MK-1 lány 1. kcs. (2002-ben szül.) 2. helyezett Szellák Szabina (17)

MK-1 lány 2. kcs. 7. helyezett Farkas Lilien (20)

MK-1 fiú 0. kcs. 8. helyezett Koós Marcell (28)

MK-1 lány 1. kcs. (2002-ben szül.) 13. helyezett Boldis Csenge (19)

MK-1 fiú 1. kcs. (2002-ben szül.) 14. helyezett Kállai Soma (21)

mk-1 fiú 1. kcs. (2002-ben szül.) 16. helyezett Sári Roland (20)

MK-1 lány 2. kcs. 18. helyzett Kiss Tímea (20)

Lejegyezte: Weixl Mónika


 

-2013. június 7-9. Ifjúsági és U23 Európa- és Világbajnoki Válogatóverseny

 

Remekül sikerült a június 7-9. között a Maty-éren megrendezett Ifjúsági és U23 EB-VB Válogatóverseny a Dunaferr SE kenusai számára.

Bár Hajdu Jonatán a két hosszabbik távon kikapott egyesben a győri Khaut Kristóftól, párosba összetérdelve megnyerték az 1000 méteres számot, ill. a legrövidebb egyes számban a dunaújvárosi versenyző állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára.

Horváth Máté Sebestyén tavalyi párjával, a velencei Duró Józseffel az 500 méteres párost nyerte, így mind a két kettes számban Dunaferres versenyző integethetett a közönségnek a pódium tetejéről. Kiegészülve két győri versenyzővel a C-4 500 méteres számban is behúzták a hajót az első helyre, ezzel "Sebi" utolérte az aranyak számában "Jonit", ketten összesen négy elsőséggel hosszabbították a Dunaferr SE dicsőséglistáját.

Kiss Balázs C-1 1000 méteren odaért a dobogó legalsó fokára és C-4 1000 méteren egy ezüstöt is begyűjtött, így ő sem érkezett érem nélkül haza. A még serdülő korú Kovács Máté szintén benne térdelt a C-4 1000 méteren ezüstérmes hajóban, ezzel letette névjegyét az ifik mezőnyében is.

Náhlich Csaba az U23 korosztályban kiegyensúlyozottan versenyzett és mindhárom távon bekerült az "A" döntőbe.

Eredmények:

C-1 ifi 1000 méter: 2. Hajdu Jonatán, 3. Kiss Balázs

C-2 ifi 1000 méter: 1. Khaut Kristóf (GRABOPLAST Győr) - Hajdu Jonatán

4. Horváth Máté Sebestyén - Duró József (VVSI)

C-1 U23 1000 méter: 9. Náhlich Csaba

C-1 ifi 500 méter: 2. Hajdu Jonatán, 6. Kiss Balázs

C-2 ifi 500 méter: 1. Horváth Máté Sebestyén - Duró József (VVSI)

C-1 U23 500 méter: 6. Náhlich Csaba

C-1 ifi 200 méter: 1. Hajdu Jonatán, 2. Horváth Máté Sebestyén, 6. Kiss Balázs

C-1 U23 200 méter: 5. Náhlich Csaba

C-4 ifi 1000 méter:

1. Horváth Máté Sebestyén - Duró József (VVSI) - Horváth Ákos (GRABOPLAST Győr) - Rum Richárd (GRABOPLAST Győr)

2. Csercser Dávid (BKV Előre) - Pálfi Bence (BKV Előre) - Kiss Balázs - Kovács Máté

Lejegyezte: Weixl Mónika


- 2013. május 24-26. I. Felnőtt EB és VB Válogató, Ifjúsági Rangsoroló Verseny -Szeged

A Dunaferr SE kenusainak eredményei

Felnőttek:

C-2 férfi felnőtt 1000 méter 7. Devecseri Ádám – Széles Gábor (GRABOPLAST Győr)

C-1 férfi felnőtt 1000 méter 8. Vass András

C-2 férfi felnőtt 200 méter 6. Náhlich Csaba – Vörös Balázs (Bajai Spartacus)

C-1 férfi felnőtt 200 méter B döntő 1. Hajdu Gergő

C-1 férfi felnőtt 500 méter 8. Vass András

C-2 férfi felnőtt 500 méter 3. Devecseri Ádám – Széles Gábor (GRABOPLAST Győr)

C-1 férfi felnőtt 5000 méter 6. Vass András

Ifjúságiak:

C-1 férfi ifi 1000 méter 1. Hajdu Jonatán, 5. Kiss Balázs

C-2 férfi ifi 1000 méter 1. Horváth Máté Sebestyén – Duró József (VVSI)

C-1 férfi ifi 500 méter 2. Hajdu Jonatán, 3. Kiss Balázs

C-2 férfi ifi 500 méter 1. Hajdu Jonatán – Khaut Kristóf (GRABOPLAST Győr)

2. Horváth Máté Sebestyén – Duró József (VVSI)

C-1 férfi ifi 200 méter 1. Hajdu Jonatán, 3. Horváth Máté Sebestyén, 4. Kiss Balázs

- Hubik András versenyzői: Hajdu Gergő, Vass András, Náhlich Csaba, Kiss Balázs és Devecseri Ádám

- Molnár Gergely versenyzői: Hajdu Jonatán, Horváth Máté Sebestyén

 

 

- 2013. május 17-19. Győri Maraton Magyar Bajnokság

Eredmények:

C2. ffi ifi 17km: 1. Horváth Máté Sebestyén – Duro József (VVSI); 3. Hajdu Jonatán - Kovács Máté

K2. női serdülő VI. 15km : 7. Héder Flóra – Zámbó Nikoletta

C1. ffi serdülő V. 15km: 4. Némedi Konrád; 14. Goldschmidt Bence; 30. Kollár Máté

K1. női kölyök IV. 10km: 30. Meizl Antónia

C1. ffi kölyök IV. 10km: 5. Slihoczki Ádám

C1. ffi ifi 17km: 2. Hajdu Jonatán, 16. Kiss Balázs

K1. ffi masters 55-59. 10km: 8. Kálmán Sándor

K1. ffi masters 60-64. 10km: 8. Vedelek István

K1. ffi masters 65-69. 10km: 2. Balogh István

C1. ffi masters 60-64. 10km: 3. Martinkó György

K1. női serdülő VI. 15km: 5. Pető Réka Dominika; 9. Kiss Roberta

C1. ffi serdülő VI. 15km: 3. Kovács Máté András; 10. Pintér Krisztián

K1. női kölyök III. 10km: 8. Makádi Nikolett

MC1. ffi gyermek I-II. 5km: 4. Kollár Kristóf; 5. Pető Ákos Zsolt

MK2. női gyermek II. 5km: 12. Farkas Lilien - Csőregi Dorka

MK1. női gyermek II. 5km: 11. Székely Dorka

MK1. női gyermek I. 5km: 7. Szellák Szabina

K2. ffi masters 60-64. 10km: 2. Vedelek István – Czere József (KDVSE)

K2. női masters 65-69. 10km: 1. Hubikné Tarján Éva – Jászainé Hajdú Rozália

Győri Maraton Magyar Bajnokság: képek

 

 

- 2013. május 4. Tolna – Évadnyitó Maraton


Eredmények: 4000m

MK1. gyermek II. fiú: 20. Nyikos Dániel

C1. serdülő fiú V-VI.: 2. Kovács Máté; 3. Némedi Konrád; 4.; 7. Goldschmidt Bence

K1. serdülő lány V-VI.: 2. Pető Réka; 10. Héder Flóra; 11. Bankó Rebeka

MK1. gyermek II. leány: 5. Székely Dorka; 10. Farkas Lilien; 16. Csőregi Dorka

MK1. gyermek I. leány: 2. Szellák Szabina

C1. felnőtt ffi.: 1. Náhlich Csaba

K1. kölyök IV. leány: 10. Meizl Antónia; 11. Szundi Gabriella; 12. Hirsch Eszter

PC2. gyermek I_II.: 1. Pető Ákos-Kollár Kristóf

C1. ifi VII-VIII.: 1.; 2. Horváth Máté Sebestyén; 3. Kiss Balázs

MC1. kölyök III. : 2. Siska Dávid

K1. masters ffi.: 1.; 2. Balogh István; 3. Józsa István; 4. Kálmán Sándor

K1. kölyök III. leány: 7. Makádi Nikolett

C1. kölyök IV. : 2. Slihoczki Ádám

MK1. gyermek I fiú: 8. Gáspár Levente; 19. Kállai Soma

MK1. kölyök III. fiú: 14. Tamás Valter

 

 

A Tolnán készült képek: Tolnai Évadnyitó Maraton



- 2013. február 16. Héraklész Fizikai Felmérő Bajnokság

 

Érmekkel tértek haza a Dunaferr SE kajak-kenusai a fizikai felmérőről.
Február 16-án szombaton rendezte a Magyar Kajak-Kenu Szövetség az idei év első utánpótlás versenyét, a fizikai felmérőt Győrött.
Az eseményen 48 klub 1249 versenyzője vett részt, a Dunaferr SE 38 kajakossal és kenussal képviseltette magát.
A 15 évesnél fiatalabbakra futás, húzódzkodás és lábemelés, a 15-18 évesekre ezeken kívül fekvenyomás is várt. Az eredmények alapján a fiatalok téli felkészülése megfelelően sikerült.
Az egyesület a 9. helyen végzett a klubok sorában, de lássuk, kik voltak azok a versenyzők, akik a legjobban teljesítettek (1-9 helyezettek):


női kajak szakágban:
a 2OO2-ben születettek között 3. Szellák Szabina (51 induló)


férfi kajak szakágban:
a 2OO3-ban születettek között 1. Gáspár Levente (35 induló)
a 2OO4-ben születettek között 8. Koós Marcell (18 induló)


kenu szakágban:
az 1995-ben születettek között 1. Horváth Máté Sebestyén (2O induló),
az 1997-ben születettek között 4. Kovács Máté, 5. Hegedűs András (23 induló),
a 2OO1-ben születettek között 3. Kollár Kristóf (26 induló)

Lejegyezte: Weixl Mónika

 



Képgaléria









Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!